Starší přípravka dostala v úvodním kole příděl od Libhoště

09.09.2019 14:53

V prvním podzimním zápase přivítali naši nejmenší junioři tým Libhoště. Před zápasem z dětí vyzařovala energie a tak trenér Miroslav Blažek věřil, že páteční odpoledne bude ozdobeno krásnou hrou a vítězstvím. Opak byl však pravdou. Energii, kterou kluci z přípravky hýřili před zápasem, na hřiště nepřenesli a utkání od prvních minut patřilo hostům, kteří hezky kombinovali a když už se bludovičtí dostali ke střele, brankář díky nedůrazu našich nejmenších spoustu příležitostí zlikvidoval.

Větší porci zákroků však měl na druhé straně po celý zápas Richard Kudělka, jenž i přes skvělý výkon nemohl pochytat vše. Naděje však stále žila i po prohraném poločase, jenže do myslí bludovických talentů se vkradl zmar a nevycházely žádné pokusy o kombinaci, ani brejkové situace. Přípravka tak nenavázala na výkony z loňského ročníku a padla velkým rozdílem 5:15. Budeme doufat, že se z prohry otřepou a hned další sobotu ve velkém městském derby zabojují o čest se Žilinou.

Autor: Miroslav Blažek (trenér)