9. kolo 2015/2016, Ženklava

05.10.2015 12:34

Ve druhém domácím utkání v letošní sezoně jsme přivítali aktuálně vedoucí tým tabulky Sokol Ženklava. Bohužel jsme opět v prvním poločase nepředvedli dobrý výkon a zaslouženě jsme po chybách inkasovali 3 góly během 15. minut. Z minima bludovických šancí byl nejblíže vstřelení gólu Holiš, ale trefil jen tyč. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vstřelit alespoň nějaký gól a případně se pokusit zvrátit výsledek. Ženklava byla ovšem proti a v 55. minutě navýšili skóre na 0:4. Celkově se naše hra po přestávce zlepšila a dostali jsme se do několika šancí. Bohužel to ale stačilo jen na jeden přesný zásah, když Černý umístil střelu ze šestnáctky po zemi k tyči.

(autor komentáře: JH)

9. kolo, 3.10.2015, 15:30h, TJ Sokol Bludovice - Sokol Ženklava, 1:4 (0:3)

Branky: Černý (60.min) - Enčev (10.min), Hanzelka (21. a 55.min), Dorotík (24.min)