7. kolo 2015/2016, Mořkov B

21.09.2015 09:43

Po minulém odloženém utkání jsme v sobotu hráli opět venku, a to proti týmu Mořkova B, který hrává na hřišti v Životicích u NJ. Utkání bylo z části ovlivněno tím, že nebyl nominován rozhodčí a píšťalky se ujal "rozhodčí laik" z domácího realizačního týmu. Jako již tradičně v letošní sezoně jsme se opět dostali do vedení, když ve 13. minutě vyslal Holík přihrávkou přes obranu do úniku Holiše, který se nemýlil a vstřelil branku na 0:1. V průběhu prvního poločasu bylo několik šancí na obou stranách. Za Bludovické mohl zvýšit vedení nejdříve Petráš, který bohužel přestřelil a později znovu Holiš, jehož střela z voleje zpoza šestnáctky skončila na břevně nad pravým růžkem domácí brány. Domácí mohli srovnat skóre mimojiné po centru ze strany, ale hlavička z bezprostřední blízkosti brány nebyla přesná. Povedlo se jim to až penaltou na konci prvního poločasu. Ve druhém poločase nebyla odpískaná penalta v náš prospěch po obdobném zákroku jako v prvním poločase při penaltě domácích, odražený míč jsme ovšem hned vybojovali zpět a Holiš vstřelil v 57. minutě svůj druhý gól v zápase. Bohužel se Mořkovu za pár minut také povedlo vstřelit druhý gól střelou ze šestnácky skrz naši obranu a v 71. minutě se dostali do vedení polostřelou po zemi, která se loudala k bráně, až zapadla k levé tyči. Před koncem 2. poločasu vstřelil mořkovský Bendík se štěstím poslední gól utkání, když za zády patou trefil v šestnáctce míč, který vysokým obloukem dopadl až do bludovické sítě.

(autor komentáře: JH)

7. kolo, 20.9.2015, 16:00h, TJ Mořkov B - TJ Sokol Bludovice, 4:2 (1:1)

Střelci: Raida (44. pen a 71.min), Boroš (63.min), Bendík (89.min) - Holiš (13. a 57.min)

Oficiální zápis: https://www.ofsnj.cz/zapis-o-utkani-morkov_b_-_bludovice.htm (V zápise je opět drobná chyba u střídání. V průběhu druhého poločasu do hry nastoupil také bludovický Mikulka místo zraněného Strbačky.)