6. kolo 2015/2016, Kunín B

27.10.2015 09:51

Slibný výkon a naděje do jarní části sezony. I když nám v sobotním odpoledne chybělo 11 členů našeho týmu z různých důvodů: zdravotních, osobních a také z důvodů naprosto nepochopitelných, tak jsme favoritovi z Kunína byli vyrovnaným soupeřem. Kromě prvních 15 minut, kdy nás Kunín překvapil asi třemi dlouhými míči za obranu na své rychlé útočníky a z jednoho z nich také padla první branka utkání. Nejen branka, ale i nečekané zranění dnešního kapitána Miry Blažka, který si chtěl dopřát jako první teplou vodu ve sprše a okusit dobroty, které nás po zápase čekaly. Nerozhodilo nás to, i když do hry musel místo do branky jít na beka náš manažer Láďa Rýdel. Nutno říct, že si tam vedl víc než dobře a trenér by měl popřemýšlet, zda by tam na jaře neměl hrát. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že budeme hrát stejně a pokusíme se vyrovnat. Jenže hned v úvodu jsme, možná z ofsajdu, dostali gól a Kunín vedl 0:2. Kunínu vedení asi stačilo, tak se trochu zatáhl a čekal na naše chyby, které by potrestal. Jenže ty nepřicházely, protože si v obraně dobře rozuměli a vyhovovali tři nejzkušenější v našem týmu - Bajer, Gabryš, Rýdel, doplněni dravcem Petrášem. A tak zákonitě přišel trest pro Kunín. Po skrumáži se za nás poprvé trefil na zadní tyči číhající Táborský. V závěru utkání, jak to tak bývá při pokusu o vyrovnání, jsme byli potrestáni třetí brankou. Chvíli na to rozhodčí vyrovnané utkání ukončil. Musím říct, že se za svůj výkon nemusíme vůbec stydět.