4. kolo 2015/2016, Vlčovice-Mniší B

01.09.2015 14:14

Všichni se těšili na první domácí zápas. Za hojné účasti fanoušků přivítaly Bludovice na svém hřišti tým Vlčovice-Mniší B. Po počáteční mírné převaze Vlčovic se hra vyrovnala a domácí začali kousat. Stejně jako v minulém zápase šel bludovický tým do vedení gólem Maleňáka, když ve 36. minutě téměř z poloviny hřiště přehodil brankáře hostů. O pár minut později vyrovnal po nedorozumění domácí obrany Hodoško a těsně před koncem poločasu poslal tentýž hráč Vlčovice do vedení střelou zpoza šestnáctky, která bohužel domácímu brankáři propadla přes ruce. Ve druhém poločase byl lepší domácí tým. Holiš nejprve neproměnil penaltu, ale napravil to v 60. minutě, kdy si počkal na zadní tyči na centr z levé strany a střelou z voleje vyrovnal na 2:2. Tento gól ocenili také diváci. Na konci zápasu zatlačily Bludovice hosty do obrany, ale vítězný gól už se vstřelit nepovedlo. Vítězství jsme získali až v penaltových kopech.

Diváci po zápase chválili své bludovické hráče, kteří získali své první body a svou hrou ukázali, že nechtějí hrát o poslední příčky.

(autor komentáře: JH)

4. kolo, 30.8.2015, 17:00h, TJ Sokol Bludovice - FC Vlčovice-Mniší B, 3:2p (1:2)

Střelci: Maleňák (36.min.), Holiš (60.min) - Hodoško (40. a 44. min.)

ŽK: Černý, Mikulka - Kahánek, Janča