2. kolo 2015/2016, Hodslavice

12.10.2015 15:09

V sobotním chladném počasí v domácím utkání proti Hodslavicím chyběla z různých důvodů řada bludovických hráčů, ale i přesto jsme se chtěli pokusit získat body. V průběhu prvního poločasu to vypadalo nadějně, hra byla vyrovnaná bez velkých šancí, a proto se šlo do šaten s bezgólovým výsledkem. V druhém poločase jsme mohli jít do vedení, ale ani dvě dorážky po naší střele nenašly cestu do sítě. Lepší sehranost ukázali hráči Hodslavic a v 66. minutě se dostali po brejku do vedení 0:1. V 80. minutě přidaly střelou po zemi kolem domácího brankáře druhý gól a stanovily konečný výsledek na 0:2. Na podzim nás čekají poslední dva zápasy. V příštím týdnu jedeme do Tiché, kde budeme hrát s tamním B týmem a podzim zakončíme domácím odloženým zápasem s Kunínem B.

Děkujeme divákům, kteří i přes chladné počasí přišli v hojném počtu.