1. kolo 2015/2016, Tichá B

19.10.2015 17:53

Sobotní souboj se odehrával na půdě mužstva Tichá B. Už od prvních minut Tichá B předváděla hru, která není hodna umístění na předposledním místě IV. třídy. Měli jsme problém s nimi držet krok, což vyústilo v brzský první gól v naší síti. Po rohovém kopu ve 13. minutě se hlavou trefil domácí Humpolec. I přes to, že nás domácí přehrávali, tak jsme se dostali do pár ojedinělých šancí, které jsme ale neproměnili. Gól se v prvním poločase nepovedlo vstřelit ani Tiché a do kabin se šlo za stavu 1:0. Na začátku druhé půle byli zřejmě někteří bludovičtí ještě myšlenkama v šatně a z rychlé akce ve 47. minutě jsme lovili míč ze sítě podruhé. V dalším průběhu zápasu měla Tichá několik tutovek, včetně brejku 3 na 1 našeho obránce. K našemu štěstí ale všechny tyto situace překombinovali a gólově nezakončili. Naše snahy o alespoň jeden čestný gól narážely na domácí obranu. Poslední definitivní zasah přišel ke konci zápasu. Po hrubé chybě Gabryše a jeho nepovedené kličky před vlastní bránou v 86. minutě jsme inkasovali potřetí a na výsledkové tabuli zůstal svítit konečný stav 3:0.

Nutno podotknout, že tento zápas byl již třetím v této sezoně, kdy nebyl delegován rozhodčí a zápas odřídil domácí "rozhodčí laik". Ovšem hra měla férový průběh a výsledek tento "rozhodčí laik" neovlivnil.