Zimní příprava, Police

27.03.2016 14:32

V pátek 25.3.2016 si Bludovičtí Sokoli zajeli změřit síly s účastníkem IV.třídy Zlínského kraje, a to s mužstvem Police. Zápas pro nás nezačal dobře, když už v 5. minutě musel střídat pro svalové zranění předstoper Blažek. V zápase jsme si opět vytvořili neskutečné množství brankových příležitostí, ale jejich proměňování se nedařilo, což se negativně přenášelo na hráče. Herně se nám nepodařilo zopakovat výborný výkon z minulého týdne proti Děrnému. Hráči i přes velkou snahu nepodali dobrý výkon, a tak se nemůžeme divit, že jsme neudrželi vedení 2:0 a v 91. minutě dostali z rohu na konečných 2:2.

V sestavě se objevil další možný nový hráč Petr Žlebek, který předvedl výborný výkon.