Zimní příprava, Děrné (2. zápas)

21.03.2016 19:25

K dalšímu přátelskému utkání jsme si na T3G (umělý trávník v Novém Jičíně) pozvali k odvetnému utkání mužstvo Družstevníku Ďerné. Ještě před zápasem museli Sokoli řešit otázku golmana, když ke zraněnému Vladislavovi Rýdelovi  se z rodinných důvodů omluvili  oba další golmani Roman Foks i Jakub Bitala. Do branky se postavil hráč z pole Jiří Olšák, který si v bráně počínal jako by se tam narodil. Také všichni ostatní bludovičtí hráči hráli na jedničku. Celý první poločas jsme měli místy až drtivou převahu. Vypracovali jsme si spoustu gólových příležitostí, orazítkovali dvakrát brankovou konstrukci, avšak branku se nám nepodařilo vstřelit. I v úvodu druhého poločasu jsme hosty zatlačili na jejich půlku a po dobré kombinaci se dokázal z malého vápna konečně trefit Michal Hromádka - 1:0. Za 5 minut to bylo již 2:0, když na milimetrový centry Jardy Kvíty si naběhl Pavel Táborský, který nedal hostujícímu golmanovi žádnou šanci. Ve zbytku zápasu hosté hru více otevřeli a v dobrém tempu se hrálo nahoru dolů, ale změnu stavu už žádná šance nepřinesla a Sokoli mohli slavit zaslouženou první výhru!!!

V útoku se představila další možná posila Bludovic, a to Omar Gonzáles.