5. kolo 2015/2016, Bernartice

07.09.2015 09:31

Ke svému třetímu soutěžnímu zápasu jsme zajížděli na půdu Bernartic a nezačali jsme vůbec špatně. Chvíli po začátku překvapil domácího brankáře Maleňák a střelou z ostrého úhlu do horního růžku brány na vzdálenější tyči ho přehodil. Svým 3. gólem v sezoně tak poslal Bludovice do vedení. Bernartice měli později možnost srovnat penaltou, což se jim ale nepovedlo a stav se do přestávky nezměnil. Ve druhém poločase došlo na pár ostřejších zákroků. Rozhodčí ale zřejmě zapomněl karty doma, a tak na žlutá napomenutí nedošlo. Vedení jsme udrželi až do 70. minuty, kdy Frýdl vstřelil gól na 1:1. Ke konci zápasu se domácí hnali za druhým gólem a bludovičtí odráželi jeden centr za druhým. Velký tlak se nám nakonec podařilo ubránit a už podruhé za sebou tedy došlo na penalty, ve kterých jsme tentokrát nebyli úspěšní.

(autor komentáře: JH)

5. kolo, 6.9.2015, 16:30h, Sokol Bernartice - TJ Sokol Bludovice, 2:1p (0:1)

Střelci: Frýdl (70.min) - Maleňák (3.min)

Oficiální zápis utkání: https://www.ofsnj.cz/zapis-o-utkani-bernartice_-_bludovice.htm (V zápise jsou špatně uvedena střídání na obou stranách. Využili jsme všech 5 možných střídání. Stejně tak domácí střídali více než 2x)